V Zenici po prve tri točke v ligi narodov

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine - Wikipedia

Komentator po blamaži BiH: To je sramota, adijo! | 24ur.com

BIH Bosna in Hercegovina – MI-PRESS Press Agency Photo Service

Slovenski tabor pred premierno ligo narodov: “Na uvodnih dveh tekmah želimo  zmagati” – Šport TV
Slovenski tabor pred premierno ligo narodov: “Na uvodnih dveh tekmah želimo zmagati” – Šport TV

ZMAGE SOSED; BiH 1:1 S ŠPANIJO - RTV SLO

Nogometne utakmice Bosna i Hercegovina – Grčka - Wikipedia

Vodijo nas kriminalci, z izbrano vrsto si polnijo žepe" - Žurnal24

Slovenski kadeti dobili prvega od dveh obračunov z BiH

Bosna i Hercegovina nacionalna selekcija

SLO, Football - Friendly match, Slovenia vs Bosna and Herzegovina |  SPORTIDA Photo Agency
SLO, Football - Friendly match, Slovenia vs Bosna and Herzegovina | SPORTIDA Photo Agency

Žensko člansko reprezentanco čaka v petek nov obračun - siol.net

Tomislav Tomić se je po 15 letih vrnil tja, kjer se je vse začelo: Po  slovesu od Celja naslednja postaja Bosna in Hercegovina - Planet Nogomet
Tomislav Tomić se je po 15 letih vrnil tja, kjer se je vse začelo: Po slovesu od Celja naslednja postaja Bosna in Hercegovina - Planet Nogomet

PLT - Prva liga Telemach

Slovenija na drugem srečanju ugnala Bosno in Hercegovino

Reprezentacija BiH danas igra protiv Finske - N1

NZS | FA Slovenia on X: "ZMAGA! #SLOu21 BIH U21 - Slovenija U21 1:2  Bristrić (53'); Begić (68'), Cipot (72') Mlada reprezentanca #SLOu21 je po  preobratu dobila otvoritveno tekmo kvalifikacij za evropsko
NZS | FA Slovenia on X: "ZMAGA! #SLOu21 BIH U21 - Slovenija U21 1:2 Bristrić (53'); Begić (68'), Cipot (72') Mlada reprezentanca #SLOu21 je po preobratu dobila otvoritveno tekmo kvalifikacij za evropsko

Emina EKIC -BIH Bosna in Hercegovina- – MI-PRESS Press Agency Photo Service

Bosna in Hercegovina kljubuje Evropi: Odpravlja se na prijateljsko tekmo v  Rusijo! - Novica - Nogomania
Bosna in Hercegovina kljubuje Evropi: Odpravlja se na prijateljsko tekmo v Rusijo! - Novica - Nogomania

Slovenska reprezentanca v Kopru lovi prvo zmago - Delo

Slovenija na drugi tekmi remizirala z BiH

bosna in hercegovina – NK Roltek Dob

Kuštrinova zadela dvakrat, Slovenija ima prvo zmago - siol.net

Sloviti Mostarčan, ki mu je pil kri Zlatko Zahović, je začel s točko - Delo

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta

Bosna in Hercegovina je najslabše kvalifikacije v svoji zgodovini sklenila  z novim porazom - Novica - Nogomania
Bosna in Hercegovina je najslabše kvalifikacije v svoji zgodovini sklenila z novim porazom - Novica - Nogomania

Bosna in Hercegovina je v treh minutah zapravila zmago, popoln polom  slovenskih nasprotnikov v playoffu za uvrstitev na Euro 2024 - Novica -  Nogomania
Bosna in Hercegovina je v treh minutah zapravila zmago, popoln polom slovenskih nasprotnikov v playoffu za uvrstitev na Euro 2024 - Novica - Nogomania